Business Joomla Themes by Justhost Reviews

10. Chlasta Roman Antoni

294 głosy

 

Ur. 16 stycznia 1969r w Mikołowie, wykształcenie wyższe Wydz. Budownictwa i Politechniki Śląskiej. Członek TTKF Hades w Mikołowie. Kandyduję w wyborach ponieważ chcę mieć realny wpływ na to jak będzie rozwijać się Nasze Miasto. Mikołów to nie tylko rynek… to również sołectwa, dzielnica i osiedla. I właśnie jako mieszkaniec jednego z osiedli będę dążył do tego by również w naszych miejscach zamieszkania było pięknie czysto i bezpiecznie. Moi drodzy, tak jak Nasz Powiat potrzebuje Nowej Siły w osobie Młodszego Gospodarza tak Nasze Miasto wymaga kontynuacji planów, które zostały zapoczątkowane w kończącej się kadencji. Reprezentujemy różne środowiska oraz poglądy, ale miejmy jeden wspólny cel. Razem sprawmy by wreszcie w naszych małych osiedlowych społecznościach powstały: bezpieczne drogi, chodniki, parkingi jak również place zabaw dla naszych najmłodszych.

Moje główne cele:

  • Prawidłowe wykorzystanie docelowych czynszów na remonty budynków mieszkalnych (dachy elewacje, kanalizacje itp.) oraz ich pełna jawność.
  • Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych.
  • Stworzenie systemu wypożyczalni rowerów miejskich