Business Joomla Themes by Justhost Reviews

6. Żur Grażyna

313 głosów

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim stażem. Od dawna są mi bliskie sprawy naszego miasta, gdyż miałam zaszczyt być wybraną do Rady Sołeckiej w Borowej Wsi. Zawsze aktywnie uczestniczę w życiu sołectwa i chciałabym poszerzyć moje działania o sprawy naszego powiatu. Pragnę przede wszystkim wesprzeć działania na rzecz poprawy jakości świadczeń zdrowotnych w Gminie Mikołów. Widzę jak ważne jest dalsze rozszerzenie zakresu usług w szpitalu powiatowym, aby nasi mieszkańcy mogli godnie z niego korzystać. W moim sołectwie znajduje się Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych, dlatego wiem jak wiele zaangażowania trzeba, aby stworzyć udogodnienia przede wszystkim dla poprawy ich zdrowia i komfortu życia. Ponadto nie da się pominąć tematu rozwoju sieci dróg i chodników, które spalają wszystkie dziedziny rozwoju naszego miasta i powiatu. W tym temacie jest jeszcze wiele do zrobienia.

Moje główne cele:

  • Wydłużenie czasu pracy ośrodka zdrowia w Borowej Wsi.
  • Stworzenie powiatowej biblioteki.
  • Wsparcie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo (Policja, PSP).