Business Joomla Themes by Justhost Reviews

1. Handel Mateusz Witold

1741 głosów-  Mandat!

Od urodzenia jestem związany z Mikołowem. Prawnik z wykształcenia, samorządowiec z wyboru, zastępca burmistrza Mikołowa od 2015 roku. Profesjonalnie podchodzę do swoich obowiązków, dlatego w tym roku ukończyłem studia na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Zarządzanie Miastem. Zdobyta wiedza pomaga mi w codziennej pracy na rzecz mieszkańców mojego miasta.

Rozwój miasta, budowanie społeczeństwa obywatelskiego oraz miejskie inwestycje to moje nadrzędne cele. Zależy mi na sukcesie miasta, w którym żyję i które kocham, dlatego poświęcam się mu bez reszty.

Prywatny czas wykorzystuję na rozwijanie swoich pasji. W sporcie najlepiej odnajduje się jeżdżąc na nartach, biegając oraz grając w koszykówkę. Kocham podróże, zarówno te po Polsce jak i świecie. Wszędzie gdzie jestem staram się podpatrywać ciekawe miejskie rozwiązania, które z sukcesem można zaadaptować w naszym mieście, a przede wszystkim poznawać ludzi, którzy są dla mnie nieustannym źródłem inspiracji.

Jestem pomysłodawcą akcji Korona dla Mikołowa, za pomocą której namawiam mieszkańców naszego miasta do zdobywania górskich i życiowych szczytów.